препоръчани: игри | рецепти за всеки | монтана | новини | oнлайн радио | igri | free online games | jeux gratuits

Клюки за известните

Клюки за известните

Най - новото

Тв водещата Лазара Златарева, позната на малки и големи като Кака Лара, заведе бебето си на цирк. Това бе и...
Песента се казва „Прекали” и е по текст на Росен Димитров. Певицата включи и рапиране на румънския...
- Баща ми много обичаше да обикаля балканите. Беше от десетте планински първенци и е покорил всички върхове...
Последни новини
Незабравима нощ за най-добрата учителка
29.05.2009
Най-добрата учителка на бал във ВерсайФолк клуб „Версай” подари незабравима нощ на най-добрата учителка. Екипът на най-елитния нощен бар се включи в благородна инициатива, която абитуриенти от 18 СОУ подеха за своя преподавателка. Те изненадаха дамата с лъскава лимузина, която я докара направо на червения килим пред „Версай”.
Останалата част от незабравимата последна нощ с учениците бяха хитовите изпълнения на Преслава. Фолк изкусителката, без нотки на съмнение, очарова младата публика.
Гостите не останаха излъгани в очакванията си за шумен купон, докато слушаха хитовете и „Лъжа е”, „Лей-лей", „Мъж на хоризонта" и други. Във вихъра на купона Преслава омая гостите с песента и с Борис Дали - "Бързо ли говоря", чиито видеоклип вече се очаква от феновете й. В разгара на вечерта с особен блясък в очите брюнетката реши да стигнеи по-далеч в споделените мигове с абитуриентите и гостите на „Версай”. Брюнетката призна, че отново е влюбена и това е причината да изглежда приповдигнато и откровено радостна.
Коментари
Добавяне на нов Търсене
+/-
Коментирай
Име:
Email:
 
Заглавие:
 
:D:):(:0:shock::confused:8):lol::x:P:oops::cry:
:evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow:
 
Моля въведете антиспам кода от картинката.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."